O nas

17.03.2017
Meldujemy się po 4 latach od powstania bloga!

13.03.2016
Blog ma już 3 lata, a my nadal tu jesteśmy ;-)

22.03.2014

Minął już rok odkąd sobie z Ninką blogujemy, bo tworzymy dużo dłużej :). Postanowiłam zaktualizować wpis, a przede wszystkim zmienić mu tytuł z „O mnie” na „O nas”.

Ninka ma już prawie 6 lat. Jej chęć do tworzenia wspólnych i samodzielnych „plastyk” (to jej nazewnictwo) nie straciła nic a nic na mocy. Chociaż chodzi juz do zerówki i ja tez mam trochę mniej czasu – a wpisy jak widac są rzadsze – staramy się przynajmniej 2-3 razy w miesiącu usiąść wspólnie przy wielkim stole w kuchni i stworzyć razem coś wyjątkowego, naszego i bawić sie przy tym.

Myślę, że juz niedługo dołączy do nas Lilcia, nasz 2,5letni łobuz :)

 

15.03.13

Witam, mam na imię Ania i jestem mamą dwójki słodkich szkodników :), 2 córek.  Ninka ma 4,5 roku, Lilka 1,5. Blog zakładam z myślą o tym, że gdzieś muszę znaleźć miejsce w którym mogę choć troszkę zatrzymać w czasie chwile spędzone z dziećmi. Spędzone twórczo, bo uwielbiam tworzyć ze swoją starszą córką (młodsza ma jeszcze „swój świat”) – , malować, rysować, dłubać, wycinać, piec, kleić, gnieść itd

Będę w miarę możliwości zdawać fotograficzne relacje (i nie tylko) z tego co tworzymy i jak się bawimy. Może ktoś skorzysta z pomysłu? Może ktoś mi coś podpowie. Czas tak szybko płynie, a dla dzieci warto zrobić wszytko, żeby go bez sensu nie zmarnowac przed tv czy komputerem.

Blog zawiera tylko część naszych prac, wiele z nich już dawno wylądowało w koszu, uległo „niechcąco” zniszczeniu, zagubiło się w akcji……i tylko ułamek naszych pomysłów, bo mam ich tak wiele ale brutalna rzeczywistość (zwykły brak czasu) nie pozwala mi ich realizować.

To mój „Czas dla Ninki”  - zapraszam :)

Ania

Ninul & Lilut

Jedna myśl nt. „O nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>